Бонусна система знижок

01.01.2020 22:16

ЯК ОТРИМАТИ БОНУСНУ КАРТУ KAPITO?

Щоб отримати дисконтну картку Kapito необхідно здійснити покупку на суму від 500 грн. і заповнити анкету, яку необхідно передати в магазин.

Після отримання анкети магазином Ви отримаєте персональну бонусну карту. За її допомогою Ви будете користуватися всіма перевагами учасника бонусної програми Kapito.

Свої перші бонуси Ви отримаєте вже на наступний день після активації карти (активується під час першої покупки з передачею анкети клієнта).

Кількість перших нарахованих бонусів дорівнює 1% від суми першої покупки. Кількість наступних нарахованих бонусів залежить від того, на яку суму клієнт здійснив покупки за весь період користування карткою (див. таблицю).

 

 

Таблиця

Сума покупок за період користування карткою

Кількість бонусів, які будуть нараховані

500-1000 грн.

2% від суми чека

1000-2500 грн.

3% від суми чека

2500-3500 грн.

4% від суми чека

3500-5000 грн.                                             

5% від суми чека

Понад 5000 грн.

7% від суми чека + Перехід на срібну картку

Понад 10000 грн.

8% від суми чека + Перехід на золоту картку

ПРО БОНУСНУ ПРОГРАМУ KAPITO

Ви, як постійний клієнт, матимете свій особистий рахунок в магазині Kapito. На цей рахунок, після кожної оплаченої покупки будуть нараховуватися бонуси. Кожна Ваша покупка фінансує наступну!

Один бонус = одна гривня.

Три види бонусних карт:

  1. Звичайна бонусна картка – за весь період користування карткою клієнт здійснив покупок на суму від 500 грн. до 5000 грн. Він отримує від 2% до 5 % бонусів від кожного оплаченого чека. З цією карткою учасник може розрахуватися бонусами до 30% від вартості товарів в чеку. Термін дії бонусів 90 днів.
  2. Срібна бонусна картка – за весь період користування карткою клієнт здійснив покупок на суму від 5000 грн. до 10000грн. Він отримує 7 % бонусів від кожного оплаченого чека. З цією карткою учасник може розрахуватися бонусами до 50% від вартості товарів в чеку. Термін дії бонусів 120 днів.
  3. Золота бонусна картка – за весь період користування карткою клієнт здійснив покупок на суму від 10000 грн. Він отримує 8 % бонусів від кожного оплаченого чека. З цією карткою учасник може розрахуватися бонусами до 100% від вартості товарів в чеку. Термін дії бонусів 120 днів.

Учасники бонусної програми Kapito не тільки суттєво економлять під час покупки, а і отримують вигідні персональні пропозиції, беруть участь у акціях, цікавих пропозиціях і конкурсах з цінними подарунками.

Kapito віддячує Вам бонусами за кожну покупку!

 

ВАЖЛИВО! Бонуси не мають готівкового вираження і не можуть бути отримані в грошовому еквіваленті.
На товар з товарної знижкою бонуси не нараховуються.

В день народження діток (за день до дня народження, в день, та на наступний день після дня народження) Ви можете придбати товар зі знижкою 10%. За даний чек бали не нараховуються.

Якщо карткю не користуватися 90 днів проводиться автоматичне зменшення знижки в порядку протилежному їх накопиченню. Наприклад за ріку користування Звичайною бонусною картою у Вас накопичилось 7%, а наступного року Ви досягли рівня знижки Срібна бонусна картка.  Ви перестали нею користуватися і пройшло 90 днів, на 91 день вона стане Звичайною бонусною картою зі знижкою 7%. Якщо картою не користуватится ще 90 днів (в загальному 180) то відсоток снижки впаде до 5% і так далі.

 

Дитячий магазин Kapito залишає за собою право змінювати умови і правила нарахування бонусів.

 

ЗАМОВИТИ ЗВІНОК Замовити
Кошик

Продовжити покупки Оформити замовлення Перерахувати