Бонусна система знижок

01.01.2020 22:16

З 01.01.2020р. в Kapito для постійних клієнтів працює дисконтна система знижок.

 

ЯК ОТРИМАТИ БОНУСНУ КАРТУ KAPITO?

Щоб отримати дисконтну картку Kapito необхідно здійснити покупку на суму від 500 грн. Далі заповнити анкету, в яку необхідно внести свої особисті дані. Після цього віддати її продавцю-консультанту.

Після заповнення, Ви отримуєте персональну бонусну карту. Саме за її допомогою, в подальшому, Ви будете користуватися всіма перевагами учасника бонусної програми Kapito.

Свої перші бонуси Ви отримуєте вже на наступний день після активації карти –активується під час першої покупки з використанням картки.

Кількість перших нарахованих бонусів дорівнює 2% від суми першої покупки. Кількість наступних нарахованих бонусів залежить від того, на яку суму клієнт здійснив покупки за весь період користування карткою (див. таблицю).

Купуючи з Kapito сьогодні, Ви заощаджуєте завтра!

 

ПРО БОНУСНУ ПРОГРАМУ KAPITO

Ви, як постійний клієнт, матимете свій особистий рахунок в магазині Kapito. На цей рахунок, після кожної оплаченої покупки, будуть нараховуватися бонуси. Кожна Ваша покупка фінансує наступну!

Один бонус = одна гривня.

Кількість нарахованих бонусів залежить від активності відвідування магазину і суми оплачених покупок за весь період користування бонусною карткою клієнта (див. таблицю).

Долучаючись до бонусної програми Kapito, Ви не тільки щодня отримуєте доступ до цікавої та корисної інформації, а й маєте нагоду збільшити кількість бонусів на Вашій персональній картці.

Адже учасники бонусної програми Kapito завжди отримують вигідні персональні пропозиції, беруть участь у нових акціях і цікавих конкурсах з цінними подарунками, можуть суттєво економити під час покупки певних товарів. Бонусами від Kapito Ви можете компенсувати як всю суму покупки, так і частину Вашого чека (див. таблицю)

Таблиця

Сума покупок за період користування карткою

Кількість бонусів, які будуть нараховані

500-1000 грн.

2% від суми чека

1000-2500 грн.

3% від суми чека

2500-3500 грн.

4% від суми чека

3500-5000 грн.                                             

5% від суми чека

Понад 5000 грн.

7% від суми чека + Перехід на срібну картку

Понад 10000 грн.

8% від суми чека + Перехід на золоту картку

Три види бонусних карт:

  1. Звичайна бонусна картка – учасник бонусної програми Kapito здійснив покупок за період користування карткою на суму від 500 грн. до 5000 грн. та отримує від 2% до 5 % бонусів від кожного оплаченого чека. З цією карткою учасник може розрахуватися бонусами до 30% від вартості товарів в чеку. Термін дії бонусів 90 днів.
  2. Срібна бонусна картка - учасник бонусної програми Kapito здійснив покупок за період користування карткою на суму від 5000 грнта отримує 7 % бонусів від кожного оплаченого чека. З цією карткою учасник може розрахуватися бонусами до 50% від вартості товарів в чеку. Термін дії бонусів 90 днів.
  3. Золота бонусна картка - учасник бонусної програми Kapito здійснив покупок за період користування карткою на суму від 10000 грн. та отримує 8 % бонусів від кожного оплаченого чека. З цією карткою учасник може розрахуватися бонусами до 100% від вартості товарів в чеку. Термін дії бонусів 120 днів.

 

ЯК НАКОПИЧИТИ БОНУСИ?

Kapito віддячує Вам бонусами за кожну покупку!

Бонуси - це умовні одиниці, які нараховуються на Вашу бонусну карту після кожної покупки в мережі магазинів Kapito. Тобто, це бали, якими Ви можете розраховуватись за товари в мережі магазинів Kapito.

ВАЖЛИВО! Бонуси не мають готівкового вираження і не можуть бути отримані в грошовому еквіваленті.

Бонуси нараховуються на Вашу персональну бонусну карту на наступний день після здійснення першої покупки з її використанням.

Бонуси нараховуються відповідно до таблиці, що наведена вище. Кількість нарахованих бонусів залежить від активності відвідування магазину і суми оплачених покупок за весь період користування бонусною карткою клієнта (див. таблицю).

1 бонус дорівнює 1 гривні економії

Бонуси нараховуються автоматично на 2-й день після оплати покупки.

Кількість перших нарахованих бонусів дорівнює 2% від суми першої покупки. Кількість наступних нарахованих бонусів залежить від того, на яку суму клієнт здійснив покупки за весь період користування карткою (див. таблицю).

Для нарахування бонусів Вам не потрібно мати картку клієнта при собі, достатньо, при розрахунку, надати касиру номер телефону, за яким закріплена картка. На цей номер надійде СМС з кодом підтвердження.

ВАЖЛИВО! Бонуси мають термін дії 90 днів для власників звичайної картки та 120 днів для власників срібної та золотої картки. Якщо за цей період їх не використати, вони автоматично анулюються.

Якщо карткою з якихось причин не користуватися понад 90 днів, то відсоток для розрахунку бонусів буде автоматично знижуватися.

Наприклад: якщо знижка на Вашій бонусній картці 5% і Ви перестали користуватися карткою на період понад 90 днів, - відсоток автоматично знизиться до 4%.

Якщо впродовж наступних 90 днів картку буде використано, відсоток знову підніметься до 5%.

Якщо карткою жодного разу не скористаються на протязі і наступних 90 днів, то відсоток знизиться до 3% і т.д.

Мінімальний відсоток нарахування бонусів 2%.

 

ЯК ВИТРАТИТИ БОНУСИ?

Бонуси Ви можете витрачати під час здійснення покупок в мережі магазинів Kapito.

За допомогою бонусів Ви можете компенсувати як всю суму товару в чекові, так і її частину, в залежності від виду Вашої бонусної карти.

Три види бонусних карт:

  1. Звичайна бонусна картка – учасник бонусної програми Kapito здійснив покупок за період користування карткою на суму від 500 грн. до 5000 грн. та отримує від 2% до 5 % бонусів від кожного оплаченого чека. З цією карткою учасник може розраховуватися бонусами до 30% від вартості товарів в чеку. Термін дії бонусів 90 днів.
  2. Срібна бонусна картка - учасник бонусної програми Kapito здійснив покупок за період користування карткою на суму від 5000 грн. та отримує 7 % бонусів від кожного оплаченого чека. З цією карткою учасник може розраховуватися бонусами до 50% від вартості товарів в чеку. Термін дії бонусів 120 днів.
  3. Золота бонусна картка - учасник бонусної програми Kapito здійснив покупок за період користування карткою на суму від 10000 грн. та отримує 8 % бонусів від кожного оплаченого чека. З цією карткою учасник може розраховуватися бонусами до 100% від вартості товарів в чеку. Термін дії бонусів 120 днів.

Списання бонусів стає можливим через добу після здійснення останньої покупки.

 

Дитячий магазин Kapito залишає за собою право змінювати умови і правила нарахування бонусів.

 

ЗАМОВИТИ ЗВІНОК Замовити
Кошик

Продовжити покупки Оформити замовлення Перерахувати